Jestem absolwentką kierunku Sztuka Ogrodowa, oraz Podyplomowych Studiów Florystyka, na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Praca z roślinami jest moją pasją w którą wkładam całe serce.

Wykształcenie

Kierunkowe wykształcenie zarówno ogrodnicze jak i florystyczne, doświadczenie zawodowe oraz udział w licznych kursach i szkoleniach są gwarancją dobrze wykonanej usługi.

Perfekcjonizm

Projekty staram się dopracować do perfekcji – pracuję na profesjonalnym oprogramowaniu, dzięki temu mogą Państwo spacerować po swoim ogrodzie już na etapie jego tworzenia. Ponadto projekty są dokładne i przejrzyste, co umożliwia nawet ich samodzielną realizację.

Współpraca

Projektowanie ogrodów jest pracą twórczą i wymagającą. Pracą w którą angażuję się całym sercem, ale w którą również angażuję swoich Klientów. Zadowolenie Klienta to priorytet. Dlatego też nie narzucam nikomu własnego zdania, ale staram się wysłuchać Klienta, zrozumieć jego wizję i wspólnie z Klientem dopracować ją do perfekcji. Wszystko po to aby stworzyć miejsce idealnie dopasowane do potrzeb, oczekiwań oraz upodobań Klienta. W projektowaniu nie opieram się na stałych schematach. Dlatego przez cały proces przechodzimy razem. Chcę zapewnić że proces ten nie będzie przykrym obowiązkiem, ale wspaniałą przygodą dla obu stron.

Czas

Nie będę tracić Twojego cennego czasu. Spotykamy się tylko w tedy kiedy jest taka potrzeba. W miejscu i o czasie dla Ciebie najdogodniejszym.

Tworzę z pasją

Praca z pasją zapewnia motywację do działania, chęć ciągłego rozwoju oraz przyjemność z wykonywanej pracy, co jest jednym z czynników sukcesu udanego projektu.